Warsztaty z kobiecości z Miss Polonią 2007

Znany z niekonwencjonalnych działań ks. Michał Misiak oraz prowadzona przez niego grupa oazowa z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Łodzi organizują warsztaty, poświęcone kobiecości.

- Wiele dziewczyn pogubiło się. Nie szanują się albo robią z siebie chłopaków. A przecież kobieta powinna być ciepła i delikatna. Chcemy im pokazać alternatywę - powiedział „Gazecie Wyborczej ks. Misiak.

Makijaż i modlitwa, moda i chodzenie na szpilkach, wewnętrzne piękno i samoakceptacja - to tylko niektóre elementy tych spotkań. Pierwsze z nich -  w najbliższą sobotę. Jego gościem będzie Miss Polonia 2007 Barbara Tatara. Są jeszcze pojedyncze miejsca. Zgłoszenia można przysyłać e-mailem: kobiecosci@gmail.com.

Oto film promujący warsztaty:

Maskacjusz Warsztaty dla kobiet "Kobiecość - obudź to w sobie"

«« | « | 1 | » | »»
 • Psycholog
  16.04.2012 20:57
  Panie Pedagogu, moje szpilki mają 8-10 cm, to jakby ciut więcej... a moje córki gimnazjalistki chodzą w odpowiednim obuwiu. Dziś miałam rozmowę z czterema uczennicami, które, a jakże, emanują kobiecością, ale boja się wyjść w nocy do łazienki, boją się być same w domu, boją się duchów a żeby zasnąć myślą o... czułych objęciach ukochanego i całej reszcie też, bo to je uspokaja... To są zaniedbania rodziców, a nie szpilki, makijaż, a kolczyki prawie w każdej szkole w ramach zajęć dodatkowych czy świetlicowych można się nauczyć robić. Ale to nie o to chodzi, bo można wszystko, tylko po co o tym trąbić? I właśnie tak to jest z naszym Kościołem. Sami pod sobą dołki kopiemy. W celu uzyskania rzetelnej informacji siegnęłam do źródła, bo mi zależy na prawdziwym obrazie Kościoła, ale czy przeciwnikom zależy? Wyłapią szpilki i idzie w świat, i jest się z czego, i z kogo pośmiać. A potem my cierpiętnicy katolicy chełpimy się z dźwigania krzyża, zupełnie pustego, fałszywego, bo wynikającego z ludzkiej głupoty i braku odpowiedzialności. I tyle...
 • Marek
  17.04.2012 08:04
  Jak to jest dyskusja w "Gazecie Cadyka " to mnie to nie interesuje.Znam finał będzie taki sam jak "przyjaźń" Adama z błogosławionym ks.Jerzym
 • Maxim
  17.04.2012 20:09
  A kiedy warsztaty poświęcone męskości ?
  Ciekawe z kim te warsztaty by prowadzono ? Może by zaproszono Chucka Norrisa ? ;-)
 • shounan
  18.04.2012 15:02
  Mam nadzieję, że warsztaty poświęcone męskości będą równie stereotypowe i androgyniczne. Panowie uczyć się będą chlania denaturatu, wszczynania burd na stadionach i bójek w pubach,odróżniania galerianek od zwykłych gimnazjalistek i, najważniejsze, jak zlać babę, żeby nie zostały ślady.
  Jak stereotypy, to na całego i dla wszystkich!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Autopromocja