Bydgoszcz: Antyaborcyjna wystawa wróciła

Na bydgoski Stary Rynek wróciła antyaborcyjna wystawa pt. „Wybierz życie”. Wcześniej - decyzją prezydenta miasta Rafała Bruskiego – ekspozycja została zlikwidowana.

- Powiesiliśmy już wszystkie plakaty – powiedział serwisowi gosc.pl Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro, która zorganizowała wystawę. Dodał, że przywrócony został w ten sposób stan pierwotny, zgodny z umową, jaką fundacja zawarła z bydgoskim Zarządem Dróg Miejskich w sprawie dzierżawy terenu, na którym wystawa została ulokowana.

– Umowa ta jest ważna. Zgodnie z nią teren wystawy jest wydzierżawiony do najbliższej soboty 28 kwietnia.  Próby jego naruszenia byłyby bezprawne. Ale jest z nami policja, więc mamy nadzieję, że nikt nie będzie próbował jej usunąć - dodał Mariusz Dzierżawski.

Więcej o tej sprawie w poniższych tekstach (i dołączonych zdjęciach):

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja