Homomanifestacja i różaniec

2 czerwca ulicami Warszawy przejdzie manifestacja środowisk homoseksualnych. Dzień wcześniej, w piątek 1 czerwca przed kościołem wizytek na Krakowskim przedmieściu trwać będzie modlitwa różańcowa wynagradzająca grzech sodomii. Początek - godz. 18.00.

Organizatorzy z Krucjaty Młodych przypominają słowa bł. Pius IX: „Daj mi armię odmawiającą milion różańców dziennie, a zwyciężę świat”.

«« | « | 1 | » | »»
 • trup
  28.05.2012 17:30
  odmawiam tajemnice szczęścia św.brygidy , ale w tym dniu tzn .1.06.odmowię jeszcze różaniec .zachęcam .bo tylko w jednej wspólnej modlitwie można przeciwstawić się złu i je zwyciężyć .
 • ksad
  28.05.2012 19:40
  Tak, tylko Jezus i Maryja.
 • SylwesterŚlesiński
  28.05.2012 23:15
  Homoseksualizm jest formą demonicznego opętania, zgodnie z tym, co czytamy w "Przedziwnych sekretach dusz czyśćcowych" Marii Simmy.
  A jak wiemy wobec złego ducha potrzebny jest egzorcyzm.
  Ustawienie kordonu modlących się na Różańcu za tych nieszczęśników na trasie przemarszu ich manifestacji, skutecznie zniechęciłoby szatana do organizowania podobnych "imprez" w przyszłości.
  Szczęść Boże!
 • schagi
  29.05.2012 17:07
  Proszę... nie odstraszajmy homoseksualistów od Kościoła.
  Czytając wpis, mówiący, że homoseksualista jest opętany jest nazbyt ogólnym stwierdzeniem, a nawet przesadą.
  To, że ktoś ma odczucia homoseksualne nie świadczy o jego opętaniu. O trwaniu w grzechu świadczyłoby praktykowanie homoseksualizmu - nieczystość - ale również i to nie jest formą opętania ale wyboru grzechu przez człowieka.

  Ten post nie jest żadnym postem prowokacyjnym, nie mam nic wspólnego ze środowiskami homoseksualnymi. Po prostu takie jest moje zdanie.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.