Głosujących przeciw życiu zobaczysz na plakatach

Fundacji Pro - Prawo do Życia zapowiada, że poinformuje wyborców, którzy z wybranych przez nich posłów głosowali za utrzymaniem prawa, pozwalającego na zabijanie chorych dzieci nienarodzonych.

Plakaty przygotowane według zamieszczonego obok wzoru zostaną rozklejone we wszystkich okręgach wyborczych - zapowiadają obrońcy życia. Jednocześnie obywateli będą mogli zobaczyć, jak wyglądają ofiary aborcji w 24 tygodniu ciąży.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • Winston Smith
  27.09.2012 18:06

  Podaję link do strony

  http://www.ehd.org/virtual-human-embryo/stage.php?stage=20

  projektu sfinansowanego przez Narodowy Instytut Zdrowia USA, gdzie można zobaczyć, że

   

  UDAŁO SIĘ SFILMOWAĆ MIKRO-KAMERĄ, JAK DZIECKO WIEKU 7 - TYGODNI OD POCZĘCIA, W ŁONIE MATKI, MIAŁO AKURAT CZKAWKĘ !!!!!!!!!

   

  Na samym początku filmu, przez pierwszych 11 sek jest pokazany model dziecka w tym wieku, natomiast NAGRANIE Z MIKRO-KAMERY zaczyna się od 12 sekundy.

  C Z K A W K Ę widać między 23sek a 25sek nagrania. Wcześniej jeszcze widać główkę dziecka, twarz dziecka, rączki, i to jak 7 tygodniowe dziecko w łonie matki rusza nóżkami.

   

  A niżej zamieszczam link do zdjęcia przedstawiającego szczątki DZIECKA W TYM SAMYM WIEKU, 7 TYGODNI OD POCZĘCIA, KTÓRE ZOSTAŁO "ABORTOWANE", WIDAĆ MALEŃKIE DŁONIE, STÓPKI ORAZ CZĘŚĆ TUŁOWIA: http://www.unmaskingchoice.ca/sites/default/files/imagecache/original/images/7weeks.jpg

  (Na stronie www.unmaskingchoice.ca/strategy/pictures/abortion można zobaczyć zdjęcia szczątków ciał dzieci zabitych - 'abortowanych' w różnych tygodniach życia w łonie matki.)

   

   

  Na stronie www.unmaskingchoice.ca po zjechaniu na dół strony, można kliknąć i obejrzeć krótki film "Abortion: before & after", "aborcja przed i po" (jeśli chce się go obejrzeć wchodząc na youtube to trzeba się zalogować, ale można obejrzeć nie przechodząc na youtube - i wtedy bez logowania). Widać na nim m.in.:

  NAGRANIE Z MIKRO-KAMERY Z WŁASNYM ŹRÓDŁEM ŚWIATŁA, która sfilmowała poruszające się 7-tygodniowe DZIECKO W ŁONIE MATKI !!!!!!!

  W 59 sek jest NAGRANIE Z ABORCJI wykonanej w 9. tygodniu ciąży:

  WIDAĆ JAK WYCIĄGANA JEST Z PRZEDSIONKA POCHWY MALUTKA STÓPKA, a później RĄCZKA

  (wcześniej w 0:44 jest schematycznie-książkowo przedstawiona aborcja w 9. tygodniu życia dziecka)

   

   

  Na stronie http://www.lifeissues.org/

  można najechać kursorem w lewym rogu na

  "Listen to the heartbeat of a baby 6.5 week from conception"

  I POSŁUCHAĆ JAK BIJE SERCE DZIECKA, które ma 6 i pół tygodnia od poczęcia i jest w łonie matki.

   

  Serce dziecka zaczyna bić już w 21. dniu życia od poczęcia.

 • Rafał Sudoł
  27.09.2012 20:56
  Czas najwyższy aby posłowie czuli nad sobą odech wyborcy. Konkretnego wyborcy, który juz teraz także dzięki fundacji Pro oraz GN będzie wiedział jak w sprawach tak fundamentalnych głosował dany przedstawiciel w Sejmie.
 • BB
  27.09.2012 22:20
  Winston- dobry komentarz załóż swoją stronę- myślę, że to potrzebne, jak najwięcej i jak najdokładniej. Urodziłam troje dzieci- są cudownymi osobami od momentu kiedy zrobiłam test ciążowy myślę o nich jako o osobach- wyjątkowych i nieśmiertelnych
 • Lupka
  28.09.2012 09:43
  Ciekawe, że najwięcej nt aborcji mają do powiedzenia mężczyźni (również komentujący na formum).

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.