9-latka przyjęła poród

Nieoficjalny tytuł „Najlepszej Starszej Siostry” zdobyła Alyssa Meza Chicago. 9-latka nie tylko przyjęła na świat swą siostrzyczkę, ale też wiedziała, co zrobić, gdy zobaczyła, że maleństwo ma szyję owiniętą pępowiną.

To się stało w zeszłym tygodniu. Alyssa była w domu z mamą, gdy ta zaczęła rodzić i poczuła, że dziecko już wychodzi.

- Powiedziałam mamie, żeby wypchnęła dziecko, a ja je złapię. Mama przestraszyła się. Ale mnie udało się ją złapać i owinąć ręcznikiem - opowiada Alyssa, która odwinęła też pępowinę, owiniętą wokół szyi malutkiej siostrzyczki. Wiedziała, co zrobić dzięki temu, że wcześniej podobną sytuację w telewizji.

Gdy zauważyła także, że dziecko sinieje, pobiegła do sąsiada, który zadzwonił po pogotowie. Wszystko jednak skończyło się dobrze i wszyscy są już z powrotem w domu.
Mama Monique jest bardzo dumna z Alyssy, która powiedziała, że w przyszłości chciałaby zostać sanitariuszką.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PORÓD

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.