List do córki

O miłości i życiu w cieniu cierpienia.

W pierwszej książce o Caterinie, wydanej w 2010 roku, Antonio Socci opisał tragedię, która dotknęła jego 24-letnią córkę.

Po ataku serca zapadła ona w śpiączkę. Wybudziła się z niej w styczniu 2011 roku, ale nigdy już nie powróciła do prawdziwej radości i pełni życia, jaką nacechowana była jej osobowość.

Prezentowana publikacja: "Caterina. List do córki. O miłości i życiu w cieniu cierpienia" może być uważana za książkę dziękczynną między innymi za tysiące listów, które Caterina otrzymywała od swoich przyjaciół, znajomych, bliskich i od zupełnie obcych ludzi przejętych cierpieniem tej niezwykłej młodej dziewczyny.

Oddajemy w ręce czytelników skarbnicę rozważań na temat życia, siły, nadziei oraz miłości, która potrafi czynić cuda!

Antonio Socci opisał tu wszystko, czego nauczyła go cierpiąca córka. Na kartach tej książki oddał głos ludziom chorym, którzy na co dzień podejmują walkę z cierpieniem i jednocześnie skrywają w sobie nieznany świat swojej niezłomnej wiary.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Do każdego z nich dołączyliśmy także płyty-niespodzianki oraz gadżety (m. in. koszulki) portalu Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o przesłanie nam biblijnego cytatu, w którym mowa o cierpieniu.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.