Handel organami zabitych dzieci - kolejne nagranie

Kolejne nagranie ukrytą kamerą dowodzi, że aborcyjny gigant z USA - Planned Parenthood - sprzedaje organy dzieci nienarodzonych, zabitych w klinikach tej organizacji.

Bohaterką poprzedniego filmu była dr Deborah Nucatola, która przy winie i sałatce opisywała, jak miażdży się ciała dzieci, by nie uszkodzić organów, na które akurat jest zamówienie.

Nowe nagranie przedstawia biznesowy lunch innej wysokiej przedstawicielki Planned Parenthood dr Mary Gatter, która negocjuje cenę organów, zamawianych przez podstawionych dziennikarzy śledczych. Zarzeka się, że przy tym jej organizacji nie chodzi o pieniądze. W końcu rzuca żartem, że chce sobie kupić lamborghini.

Szefowa PP Cecile Richards oświadczyła, że nagranie z dr Gatter nie dowodzi niczego nielegalnego, ale jednocześnie odcięła się od sposobu, w jaki podwładna przedstawiła pozyskiwanie organów abortowanych dzieci.

Już osiem stanów prowadzi śledztwa w sprawie zabronionego przez prawo handlu organami nienarodzonych.

The Center for Medical Progress Second Planned Parenthood Senior Executive Haggles Over Baby Parts Prices, Changes Abortion Methods

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Reklama