„Traktowali kobiety jak bydło”

Kolejna menadżerka ośrodka proaborcyjnej organizacji Planned Parenthood (PP) przeszła na stronę obrońców życia.

Ramona Trevino pracowała w ośrodku PP w Sherman w stanie Texas. Choć w placówce tej nie przeprowadzano aborcji, to jednak Ramona zmagała się w swoim sumieniu ze sprawami aborcji i antykoncepcji oraz ze swoim udziałem w tym procederze. Mniej więcej równolegle przed jej ośrodkiem organizowane były modlitewne czuwania obrońców życia w ramach zataczającej coraz szersze kręgi akcji 40 Days for Life Vigil. Ostatnio  placówka ta została zamknięta, a cztery miesiące wcześniej Ramona odeszła z Planned Parenthood.

- Taktowali kobiety jak bydło, a troszczyli się tylko o pieniądze - stwierdziła Trevino.

28 sierpnia przed była siedziba Planned Parenthood w Herman odbędzie się spotkanie obrońców życia. - Chcemy wspólnie zastanowić się nad błogosławieństwa, które otrzymaliśmy i cieszyć się zwycięstwem, którego Bóg dokonał - powiedział Gerry Brundage, rzecznik akcji 40 Days for Life w Herman. Ramona Trevino będzie też mówić o swych doświadczeniach podczas podobnego spotkania 27 września w Dallas.

Jej historia przypomina trochę losy Abby Johnson, nawróconej szefowej kliniki aborcyjnej Planned Parenthood w teksańskim mieście Bryan.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.