Dziecko - cud

Noelle Christine Aguiar urodziła się w 27 tygodniu ciąży. Ważyła zaledwie 340 gramów, co odpowiada średniej wadze dziecka 20-tygodniowego. Wbrew najczarniejszym rokowaniom, Noelle przeżyła i ma już 7 miesięcy.

Dziecko przyszło na świat krótko po tym, jak okazało się, że krew w pępowinie płynie w kierunku przeciwnym do normalnego. Przedwczesny poród był konieczny dla ratowania jego życia, jednak lekarze nie dawali nadziei na utrzymanie jego życia. Wśród licznych problemów, jakie pojawiły się po narodzinach, pojawiło się nadciśnienie płucne. Maleńka Noelle wymaga stałej, intensywnej opieki. Niemniej, w siódmym miesiącu od narodzin dziecko osiągnęło wagę około 3 kilogramów i pomyślnie się rozwija.

Jego matka Jill prowadzi blog, poświęcony Noelle. Podtytuł mówi, że jest to opowieść o wierze, miłości, cudach i Bożej łasce – niewypracowanej, niezasłużonej, ale wylanej za darmo.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| CIĄŻA

  • Badger
    08.08.2012 00:59
    Ja tez urodzilam sie w 27 tygodniu - a to byl rok 1986. Teraz mam 26 lat. Moi rodzice i ja tez wierzymy ze to byl cud :) Niech Bog blogoslawi to malenstwo i jego rodzine kazdego dnia :)
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.