Ks. Dziewiecki o związkach partnerskich

Sejm odrzucił wszystkie projekty ustaw dotyczących związków partnerskich. Zostały one wniesione przez SLD, Ruch Palikota i Platformę Obywatelską. Warto odnotować, że za ich odrzuceniem głosowało 46 posłów z PO.

Sejm odrzucił wszystkie projekty ustaw dotyczących związków partnerskich.

Zostały one wniesione przez SLD, Ruch Palikota i Platformę Obywatelską. Warto odnotować, że za ich odrzuceniem głosowało 46 posłów z PO.

Decyzję Sejmu komentuje psycholog ks. Marek Dziewiecki.

Ks. Dziewiecki wyraził radość, że w Platformie Obywatelskiej nie została narzucona dyscyplina partyjna i ponad 40 posłów tego ugrupowania odważyło wypowiedzieć własne zdanie.

«« | « | 1 | » | »»
 • Kopyrda
  25.01.2013 15:25
  "Zadne panstwo nie moze sobie pozwolic...." A n.p. Dania, Slowenia i Wegry sobie pozwolily. W Stanach Zjdenoczonych pozwolily sobie, m.in. Maryland, Nowy Jork, farmerska Iowa i (od dzisiaj) cala Nowa Anglia. A w midzyczasie w Polsce spada liczba malzenstw, wzrasta odsetek dzieci urodzonych w zwiazkach pozamalzenskich, za to spada dzietnosc. Co w sumie oznacza, ze, z pelnym szacunkiem, ksiadz Dziewicki bawi sie w zaklinanie rzeczwistosci, a Sejm, jak na razie, takze zdecydowal sie na chowanie glowy w piasek.
 • Renia
  25.01.2013 21:18
  Ale są też księża, którzy tego nie potrafią.
 • gut
  27.01.2013 18:37

  Gorąco pozdrawiam wspaniałego Fachowca - ks. Marka!!! :-)

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.