Pawłowicz: Zacytowałam jedynie fragment zaproszenia

Poseł Krystyna Pawłowicz wydała oświadczenie w sprawie ataków, przypuszczonych na nią po wczorajszej wypowiedzi.

„Obrażających się na mnie za mój komentarz w TVN24 nt. „Marszu Szmat” - pisze prof. Pawłowicz - kieruję pod właściwy adres, tj. na strony Fabryki Równości – organizatora marszu, który zapraszał do udziału następującym tekstem (o ile jeszcze tego nie zdjęto). Cytuję za organizatorami:

„…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kurtyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i sutenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamorystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnice i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i seksem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk)...”

Po marszu organizatorzy przewidzieli m. in. następujące imprezy: "Sodoma. Zdziry & libertyni", "Zboczenie na scenie" czy "Rozpusta na parkiecie".

W programie TVN zacytowałam jedynie fragment tego zaproszenia, nie dodając od siebie żadnego nowego określenia.

Cała ta impreza skompromitowała ważny problem ochrony ofiar gwałtu, na którą uwagę zwróciło tylko Prawo i Sprawiedliwość zgłaszając projekt ustawy o podwyższeniu kary za gwałty. Żadna z potępiających mnie dziś osób, w tym najbardziej oburzona Pani Marszałek Ewa Kopacz i Pani Minister Kozłowska-Rajewicz, projektu tego nie poparły.

Obecne obrażające mnie komentarze dowodzą jedynie hipokryzji moich oskarżycieli” – pisze prof. Pawłowicz.

«« | « | 1 | » | »»
 • Tomek
  24.05.2013 09:20
  Pani profesor proszę aby pani nigdy się nie poddała,zawsze w tym państwie będą tacy co będą dobro krytykować ale przyjdzie na nich czas,dziękuję pani i pozdrawiam by pani wytrwała w tym co robi.
 • Wiesław
  24.05.2013 09:58
  P. prof. Dziękuję za odwagę i zaangażowanie w mówieniu o sprawach,które dotyczą:mnie ,mojej rodziny i zapewne większości Polaków.
 • MacBlacker
  24.05.2013 11:11
  Standard- manipulacja w mendiach to rzecz powszechna od czasów Goebbelsa i Trockiego. Tym nie warto się przejmować. najbardziej bolesny jest jednak oddźwięk tej manipulacji - bo świadczy o totalnym zmatoleniu przeciętnego oglądacza TV.
 • Normalny
  28.05.2013 11:12
  CZY TA PANI JUŻ SIĘ LECZY MAMA PYTANIE ? BO TO CO ZAPREZENTOWAŁA TO DNO NIE DZIWIE SIĘ ŻE NIE MA MĘŻA ANI DZIECI !!! TO MA BYĆ PANI PROFESOR ??? PYTA KATOLIK ? MYŚLAŁEM ŻE EKSPLODUJE W PEWNYM MOMENCIE ALBO KTOŚ JEJ COŚ WSYPAŁ DO HERBATKI WYSTARCZY POPATRZEĆ NA JEJ SPLĄTANE OCZY !!! BRAK SŁÓW
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.