Piękna miss poczęta na skutek gwałtu

Valerie Gatto zwyciężyła w konkursie Miss Pennsylvania 2014, startowała także w wyborach USA. A mogła być tylko jeszcze jednym punktem w statystykach aborcyjnych. Valerie poczęła się na skutek gwałtu.

Do dramatu doszło, gdy mama Valerie miała 19 lat. Sprawca przyłożył jej nóż do gardła. Chciał ją zabić, ale gdy miał to zrobić, znalazł się w nagle jaskrawym strumieniu światła. Wystraszył się. To wystarczyło, by dziewczyna zdołała uciec. Wkrótce zorientowała się, że jest w ciąży. Planowała oddanie dziecka do adopcji. Potem jednak zmieniła zdanie, odłożyła na bok plany studiów prawniczych i postanowiła z pomocą rodziny wychować Valerie.

- Lubię myśleć, że to światło, dzięki któremu mama uciekła, to był mój i jej anioł stróż - mówi Valerie.

- Mama mówiła mi zawsze, że jestem jej światłem - wspomina Miss Pennsylvania i dodaje, chciałaby być światełkiem dla innych kobiet, które doznały przemocy seksualnej. Chciałaby prowadzić zajmującą się nimi organizację pozarządową.

- Wiem, że Bóg nie postawił mnie w tym miejscu bez przyczyny. On jest przyczyną, dla której ja i moja mama zostałyśmy ocalone - mówi Valerie Gatto.

World News 'I Was A Product Of Rape': Miss USA 2014 Valerie Gatto Hopeful Reveals

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, GWAŁT

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.