Wywiad rzeka z prof. Chazanem

Już w sierpniu na księgarskie półki trafi wywiad rzeka z prof. Bogdanem Chazanem. Książka wydana przez WAM nosi tytuł „Prawo do życia. Bez kompromisu”.

Wywiad rzeka z prof. Chazanem   WAM Okładka książki „Dla krytyków - ta rozmowa jest wyjaśnieniem.

Dla wspierających - podziękowaniem.

Dla wszystkich - zaproszeniem do dyskusji bez uprzedzeń” - pisze wydawca.

Dodaje, że nowa pozycja stanowi odpowiedź na postawione Profesorowi zarzuty i zawiera szczegółowy opis krytycznego przypadku. Jednak, przede wszystkim, Bogdan Chazan składa w niej świadectwo powołania lekarza i podejmuje trudne, lecz bardzo aktualne tematy, takie jak antykoncepcja, opieka medyczna nad kobietą w ciąży, diagnostyka prenatalna, poród a także aborcja - pisze wydawca.

Rozmówcą profesora jest Maciej Mueller.

Poniżej trzy filmy, promujące wywiad rzekę z prof. Chazanem:

Wydawnictwo WAM Prof. Chazan: Kobieta i aborcja

Wydawnictwo WAM Prof. Chazan: Sumienie lekarza, sumienie pacjentki

Wydawnictwo WAM Prof. Chazan: System dobrego urodzenia

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • TomaszL
  23.07.2014 13:42
  Zakładam w dobrej wierze, iż całych dochód w tym honoraria autorskie dla profesora i j autora wywiadu zostaną przeznaczone na potrzeby np. hospicjów dla dzieci.
  Warto by było, aby takie oświadczenie wydawnictwa pojawiło się nim książka będzie dostępna w sprzedaży.

  Nie wyobrażam sobie, aby jakikolwiek katolik, a tym bardziej katolickie wydawnictwo mogliby zarabiać opierając promocje książki na tragedii dzieci i ich rodziców.
 • danuśka
  23.07.2014 15:42
  Profesorze dlaczego tak postąpiono z Panem, to proste. Świat a właściwie system nie potrzebuje ludzi prawych, ludzi sumienia - arystokratów ducha i dobroczyńców ludzkości. Promowane wynaturzenie na taką skalę, walka z chrześcijaństwem, tolerowanie zła, przeciwstawianie się prawdzie i zabijanie najbardziej bezbronnych...to dzisiejszy system. Ci, co to popierają mają krew na rękach. Pan przeciwstawił się i poniósł konsekwencje. Ja jestem Panu wdzięczna za taka postawę, bo dzięki Panu nie zwątpiłam jeszcze w człowieka.
 • K.U.
  23.07.2014 22:25
  No właśnie - każdego pacjenta należy traktować z równym szacunkiem ... Pies pogrzebany jest w tym, że pani rzecznik praw pacjenta i inni osądzający profesora mają problem z policzeniem do dwóch! Tam było dwóch pacjentów - dorosła pacjentka i mały pacjent, a nie tylko jedna pacjentka ! Tak było, czy to się komuś podoba, czy nie! Rachunek jest prosty i logiczny... Kiepsko ze znajomością dodawania :-(
 • nipek
  24.07.2014 16:02
  Jasne, Profesor przecież powinien do końca życia siedzieć cicho tak jak by chciały modne media i elastyczne środowiska. Po co komu prawda o aborcji, o ciężarze straty/stracenia dziecka? TAK?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.