Adoptowali i leczą zdeformowane dziecko

Adam urodził się bez powiek, nosa, ze zdeformowanymi rękoma i złączonymi nogami. Rodzice go nie chcieli, grozili nawet, że go otrują. Chłopiec znalazł jednak adopcyjnych rodziców.

Ta historia wydarzyła się w Indiach. Adam przyszedł na świat w chrześcijańskim szpitalu. To jego pracownicy: Jessica i Raja Paulraj, postanowili go przygarnąć.

Szybko znaleźli się Amerykanie, którzy gotowi są pomóc w leczeniu chłopca, w tym dziecięcy chirurg plastyczny z Północnej Karoliny dr John van Aalst. To on rozpoczął leczenie Adama. Chłopiec dużo się śmieje i robi postępy. Czeka go jednak wiele operacji, z których najpilniejsza jest rekonstrukcja podniebienia, tak by dziecko mogło poprawnie mówić i jeść.

Rodzina zamierza się przenieść do USA, by móc tam korzystać z ubezpieczenia zdrowotnego.

InspiredWorld2013 A Deformed Baby's Parents Wanted to Euthanize Him, but 2 Strangers Saved His Life.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.