Dr Cameron w Polsce

Klub Polonia Christiana zaprasza na wykłady dr. Paula Camerona, specjalisty w zakresie psychologii i zaburzeń homoseksualnych.

Dr Paul Cameron jest amerykańskim psychologiem, emerytowanym wykładowcą uniwersytetów w Louisville oraz Nebrasce, a także założycielem Instytutu Badań nad Rodziną. W swoich badaniach zajmował się homoseksualizmem, wskazując na jego genezę, skalę patologii molestowania i stosowania przemocy u homoseksualistów. Mówi o zagrożeniu, jakie promocja homoseksualnego stylu życia niesie dla cywilizacji. Badania popiera danymi statystycznymi różnych instytucji oraz rządu USA. Wśród nich można wymienić te, które dotyczą bezpłatnego leczenia HIV – koszty leczenia jednej osoby wynoszą tyle, co roczne zarobki przeciętnego obywatela Stanów, a większość zarażonych to osoby homoseksualne.

Cameron wielokrotnie sprzeciwiał się homoseksualnemu lobby, m.in. w 1982 roku podczas prób przyznania szerszych praw gejom w stanie Nebraska.

Poglądy i badania dr. Camerona spotkały się z zaciekłą krytyką. Został za nie wykluczony z Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stwierdzono, że jego badania mają niewiele wspólnego z nauką, są za to działalnością ideologiczną. Za swoje poglądy oraz działalność jest przez homoseksualne lobby znienawidzony – wielokrotnie go obrażano, nazywano oszołomem, a nawet grożono śmiercią.

Warto wspomnieć, że w 2009 roku wykład dr. Camerona na UKSW w Warszawie został odwołany przez władze uczelni, w wyniku medialnej nagonki przeprowadzonej przez „Gazetę Wyborczą”.
Tematem tegorocznych spotkań będzie „Tęczowa rewolucja. Nowy Wspaniały Świat
LGTB… Jak lobby homoseksualne osacza społeczeństwa i państwa”.

Oto terminy:

Szczecin, 22 października, godz. 18.00, siedziba Katolickiego Stowarzyszenia
„Civitas Christiana”, ul. Kaszubska 20/3

Piła, 23 października, godz. 19.00, sala św. Jana Bosko w domu
katechetycznym przy parafii św. Rodziny, ul. Św. Jana Bosko 1

Złotów, 24 października, godz.  18.00, Kościół szkolny p.w. św. Stanisława
Kostki, pl. Kościuszki.

Kraków, 27 października, godz. 18.00, Aparthotel Miodosytnia ul. Św.
Wawrzyńca 6

Wstęp wolny. Udział w wykładach jest bezpłatny.

«« | « | 1 | » | »»
 • Michał
  22.10.2014 23:12
  Warto wspomnieć, że dumnie nazywający się Instytut Badań nad Rodziną, którego szefem jest Paul Cameron zatrudnia 4 osoby: samego Camerona, jego syna Kirka, żonę Kirka i jeszcze kogoś do pomocy. Szpecialista, że ho ho :)

  Komentarz kieruję do cenzora, bo wiadomo, że na stronę nie poleci...
 • issewen
  23.10.2014 23:16
  Prawda jest znienawidzona.

  Tacy ludzie jak dr. Cameron za swoje poswiecenie, wiernosc prawdzie i niezlomna postawe zostana wynagrodzeni.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.