PiS zgłosi własny projekt w sprawie aborcji?

Nie pracujemy w tej chwili nad projektem dotyczącym aborcji – powiedział Radiu ZET Jacek Sasin (PiS). - Nie sądzę, żebyśmy taki projekt zgłaszali - dodał.

Polityk PiS stwierdził, że jego partia nie jest stroną w tym sporze.

Przyznał, że aborcja eugeniczna „to jest coś, co nie powinno funkcjonować w polskim prawie”. - Osoby z zespołem Downa żyją i znakomicie funkcjonują w społeczeństwie, więc nie widzę powodu, żeby odbierać im prawo do życia – powiedział. Uzna przy tym, że właściwym środkiem ochrony ich życia nie jest zakaz zabijania, a jedynie przekonywanie, "żeby większość przyjęła, że aborcja jest czymś złym i nie należy jej dokonywać".

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • Gość
  12.10.2016 12:54
  Tchórze!!!
 • Michał
  12.10.2016 13:58
  Umywacie ręce. Za kilka dekad będziecie jak chadecja w Zachodniej Europie.
 • mrvn
  12.10.2016 16:27
  Zgadzam się z przedmówcami i mam jedną prośbę do redakcji - zmieńcie tytuł, bo jest kłamliwy!

  W treści artykułu przytaczacie wyłącznie wypowiedź posła z kierownictwa partii, która sprowadza się do jednego słowa: "NIE!". Tytuł natomiast sugeruje coś wręcz przeciwnego.

  Czy to jest próba rozpaczliwej obrony partii, która dla władzy potrafi naginać i łamać zasady konstytucji, demontować konstytucyjne organy sądownicze i prowadzić czarną kampanię niszczącą resztki zaufania do instytucji publicznych i prawa stanowionego - pomimo licznych i długotrwałych protestów...
  ... ale życia ludzkiego bronić nie zamierza, żeby uniknąć niepokojów społecznych!

  Toż to szczyt obłudy! Ale czego spodziewać się po partii, która postanowiła użyć frazy ze Słowa Bożego do czczych rzeczy (na nazwę partii politycznej).

  Droga Redakcjo, nie idźcie za nimi!
 • eniac
  13.10.2016 10:17
  Gdzie obrońca życia F.K ? Podkulił ze strachu ogon ?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.