"Partia, która wspiera aborcję zamiast życie… będzie mnie pouczać o moralności. Nie sądzę"

Aktor Kevin Sorbo ostro o Demokratach.

Kevin Sorbo znany przede wszystkim z "Herkulesa" i "Bóg nie umarł" jest jednym z niewielu aktorów, którzy aborcji mówią zdecydowane "NIE". Wczoraj bardzo jasno wypowiedział się na temat partii Demokratów, która twierdzi, że jest moralna. 

"Partia, która wspiera aborcję zamiast życie (...) będzie mnie pouczać o moralności. Nie sądzę" - napisał na Twitterze. 

Kevin Sorbo nie boi się mówić o aborcji wprost - to morderstwo. "Świeccy humaniści sprawili, że słowo aborcja brzmi jak prawo kobiety, co jest równoznaczne z opieką zdrowotną, upodmiotowieniem kobiet, reprezentowaniem problemów kobiet, wyborem, rozwiązaniem; jest tu wszystko poza prawdą. A prawda jest taka, że aborcja jest zakończeniem życia" - czytamy na Life News. 

Aktor zwraca także uwagę na dysonans pomiędzy bronieniem jaj zagrożonych gatunków, a brakiem ochrony dzieci. 

"W niektórych przypadkach niepokojenie w gnieździe żółwia morskiego i kradzież jego jaj jest przestępstwem karanym latami więzienia i ogromnymi grzywnami, ale w tym kraju mamy cały przemysł poświęcony mordowaniu nienarodzonych istot ludzkich. (...) Zaledwie sto lat po naszej ciężkiej i kosztownej wojnie przeciwko niewolnictwu, przeciwko pozbawieniu niektórych ludzi ich godności - opartej wyłącznie na ich kolorze skóry, skodyfikowaliśmy w prawie prawo obywatela do zabicia jego potomstwa. (...) To jest definicja zła - czysta i prosta."

„Modlimy się, aby tysiące dzieci zamordowanych [w wyniku aborcji] nigdy nie zostało zapomnianych” - mówi Sorbo.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama