Komentarze 2
 • Gość
  31.05.2017 13:42
  Jasne że sporą część różnych zadań pracownicy mogliby wykonywać bez przychodzenia do pracy. Tyle że to działa na krótką metę. Z czasem nawet jeśli praca niby jest wykonana, zaczyna się robienie wszystkiego na odwal się i pretensje, że się nadzorca czepia. Po prostu w domu człowiek, jeśli nie potrafi sam się zdyscyplinować, jest mniej wydajny. To nawet zrozumiałe: jak dzieci krzyczą, to co ważniejsze, dzieci czy praca? Jak żona prosi, to kto ważniejszy? A nadzorca zostaje wrednym szefem, który się czepia...
 • Eliana
  31.05.2017 17:54
  Z autopsji niestety znam to, że pracownik boi się egzekwować należne mu prawa :/ Ale tego nie zmienią żadne programy, żadne wsparcia od państwa itp., tu musi się zmienić podejście pracodawcy, ale niby jak?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Autopromocja