Pikiety biur proaborcyjnych posłów

W Łodzi i w Gliwicach obrońcy życia zorganizowali pikiety pod siedzibami biur poselskich parlamentarzystów, którzy odmówili poparcia projektom ustaw chroniących życie nienarodzonych dzieci chorych i niepełnosprawnych.

W Gliwicach Fundacja Pro zorganizowała pikietę biura poselskiego minister edukacji Krystyny Szumilas (PO). Obrońcy życia przypomnieli, że zarówno w 2011 r., gdy głosowano nad całkowitym zakazem aborcji, jak i w tym roku, gdy chodziło o ochronę życia chorych dzieci nienarodzonych, pani minister zajęła stanowisko nieprzychylne życiu. Gliwiczanie przepraszali też za to, co min. Szumilas oferuje dzieciom już narodzonym, m.in. wysyłanie do szkół 6-latków oraz wprowadzanie do szkół i przedszkoli ideologii gender.

W Łodzi podobna pikieta odbyła się przed biurem poselskim Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej i Stefana Niesiołowskiego (PO). Policja poprosiła organizatorów o zwinięcie transparentów, przedstawiających obydwoje parlamentarzystów oraz ciała dzieci zabitych przed narodzeniem. Gdy ci odmówili, zostali uprzedzeni przez funkcjonariuszy, że mogą być za to pociągnięci do odpowiedzialności. (W podobnych sprawach sądy stwierdzały niewinność oskarżonych). Policjanci spisali dane obrońców życia, po czym wrócili do radiowozów, nie nalegając na usunięcie transparentów.

inter.blog TV Pikieta w Gliwicach w obronie życia poczętego

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja