Uwaga, polityka. Obywatelom wstęp wzbroniony

Poseł Marzena Okła-Drewnowicz głosowała w Sejmie za utrzymaniem prawa, pozwalającego na zabijanie chorych i niepełnosprawnych dzieci nienarodzonych. Informowanie o tym obywateli nazwała... wciąganiem w politykę osób postronnych.

Zareagowała tak na wystawienie przed kościołem w jej rodzinnym Skarżysku-Kamiennej transparentu, przedstawiającego ją samą oraz ciało dziecka – ofiary aborcji. Napis informował, że pani poseł w sejmowym głosowaniu zajęła postawę przeciwko życiu.

Podobne akcje informowały wcześniej o głosowaniu przeciw życiu także innych członków polskiego parlamentu.

«« | « | 1 | » | »»
 • Krzysiek
  25.11.2013 14:42
  Z podziwem patrzę na tych, którzy znajdują czas i siły na informowanie społeczeństwa o prawdzie postępowania posłów.

 • Scott
  25.11.2013 15:12
  No bo to jest Platforma. Ludzie kraujący się bardziej na kumpli, z którymi można iść na piwo niż polityków, odpowiedzialnych za najważniejsze sprawy. Mnie kiedyś do łez rozbawiło, jak usłyszałem że mówili "postulaty PiS mają charakter polityczny"...


  Ale najgorsze jest to że ludzie na taką narrację się łapią, i chcąc być "apolityczni" głosują na PO.
 • Jadzia
  25.11.2013 20:01
  Dziękuję Bogu, że są ludzie, zwłaszcza młodzi, którzy mają odwagę mówić prawdę.
  Cieszę się, że w Grodzisku Dolnym 11 listopada br. grupa młodych ludzi rozwinęła transparent ukazujący Zbigniewa Rynasiewicza obok zamordowanego dziecka nienarodzonego. Z. Rynasiewicz też głosował za zabijaniem. Niestety proboszcz tej parafii chwalił publicznie tego posła wielokrotnie (ostatnio na zakończenie roku liturgicznego)za to, że starał się o pieniądze na remonty kościoła. Takie postawy zostawiam bez komentarza. Jest mi naprawdę przykro z powodu takich zachowań duszpasterza.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.