Cztery razy poroniła, urodziła czworaczki

Grace i James Slattery stracili czworo dzieci w wyniku poronienia. Jakaż była ich radość, gdy okazało się Grace jest w ciąży z... czworaczkami. I nie był to wynik zapłodnienia in vitro.

Lekarze stwierdzili, że to cud. Zwłaszcza, że Amelia, jedna z czterech dziewczynek, które urodziła Grace, w łonie mamy miała przepuklinę, która sprawiła, że serce maleństwa znajdowało się nie na swoim miejscu, a płuca nie były prawidłowo wykształcone. Medycy oceniali, że Amelia przeżyje  zaledwie kilka godzin po porodzie. Postanowili jednak spróbują uratować ją, wykonując operację. Zabieg się powiódł. Teraz cała rodzina jest już w domu i szykuje się do swych pierwszych spędzanych razem świąt Bożego Narodzenia. Jak podkreślają rodzice, to szczęście spotkało ich, gdy stracili już nadzieję, że zostaną rodzicami.

Stone Joy as mother who suffered four miscarriages and gave up on having a family gives birth..

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| CZWORACZKI

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.