Państwowa Komisja ds. Pedofilii interweniuje w sprawie filmu pt. „Oczy diabła”

Państwowa Komisja ds. Pedofilii zwróciła się do Prokuratury Krajowej o udzielenie informacji, czy prowadzone są czynności w sprawie przestępstw na szkodę dzieci, opisanych w opublikowanym niedawno na YouTube filmie Patryka Vegi pt. "Oczy diabła". To drastyczny film dokumentalny, mówiący o wywożeniu polskich dzieci, nawet niemowląt, do zagranicznych domów publicznych dla pedofilów. Niektóre z nich sprzedawane są na organy do przeszczepów.

Film zawiera rozmowy z osobami, które są przedstawione jako: matka w ciąży, która chce sprzedać swoje dziecko, pośredniczka w tym handlu oraz handlarz żywym towarem. Wszyscy oni mają zmienione głosy i rozmyte twarze. A czyny, o których mówią, są potworne.

Tymczasem Państwowa Komisja ds. Pedofilii ma obowiązek podejmowania działań, "mających na celu zapewnienie niezwłocznej reakcji organów państwa oraz organizacji i podmiotów w zakresie  zwalczania nadużyć seksualnych, a także podejmuje działania umożliwiające pociągnięcie do odpowiedzialności sprawców tych nadużyć”

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama