Ruszył nowy portal dla rodzin: Siewca.pl

Jak przekazywać dzieciom i nastolatkom w atrakcyjny sposób wiarę? Jak świadomie uczestniczyć w budowaniu ich tożsamości? Jak samemu dojrzeć w wierze? Jak wykorzystać potencjał tkwiący w sakramencie małżeństwa, który nas łączy?

W czwartek 7 lipca w sieci zadebiutował portal dla rodzin Siewca.pl. To miejsce w sieci, w którym czytelnik znajdzie treści związane przede wszystkim z wychowaniem dzieci w duchu katolickim. Celem portalu jest dostarczenie narzędzi przydatnych do zaangażowanego i integralnego wychowania dzieci w duchu wartości katolickich i patriotycznych. Szczególne miejsce na portalu zajmują treści wspierające trwałą relację małżeńską.

- Chcemy wspierać rodziców i nauczycieli w tym życiowym wyzwaniu. Wychowanie, wiara i edukacja to trzy filary pierwszego w Polsce portalu dla rodzin z wartościami - piszą sami o sobie twórcy portalu.

Kto jest wydawcą portalu?

Wydawcą portalu SIEWCA.PL jest Fundacja Siewca, której misją jest działalność edukacyjna, kulturalna oraz opiekuńczo-wychowawcza. Fundacja Siewca od 2020 roku prowadzi zbudowaną przez siebie Katolicką Publiczną Szkołę Podstawową nr 6 w Luboniu (woj. wielkopolskie).

Portal znajdziesz pod adresem http://www.siewca.pl oraz w mediach społecznościowych.

 

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama