Nowy projekt edukacyjny pro-life Fundacji Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek przygotowała nowy produkt dla dzieci, rodziców i wychowawców. To karty edukacyjne, które przedstawiają okres życia dziecka przed narodzeniem w sposób przystępny dla dzieci z podstawówek. Fundacja stworzyła też kolorowankę muzyczną.

To odpowiedź na potrzeby obecnego świata, bo z młodzieżą trzeba pracować mając w ręku fajne narzędzia - mówi Maria Drąg, rzecznik prasowy Fundacji Małych Stópek.

Na drugiej stronie kart są zamieszczone QR-kody, które odsyłają do filmików. Na specjalnie do tego projektu stworzonej stronie mojarodzinka.pl znajdują się filmiki, na których główny bohater Jasiu oprowadza dzieci po świecie rozwoju prenatalnego.

Fundacja stworzyła też kolorowankę muzyczną, w której poznajemy muzyczną rodzinę małego Janka. Nie tylko jego rodziców czy rodzeństwo, ale również instrumenty, na których grają. To interaktywna kolorowanka, w której dziecko usłyszy dźwięki wydawane przez ukulele czy bębny.

Szczegóły, jak zaopatrzyć się w nowe materiały edukacyjne Fundacji Małych Stópek są dostępne na stronie Fundacji.

Fundacja Małych Stópek na co dzień pomaga m.in. samotnym matkom wychowującym dzieci w trudnej sytuacji materialnej, a także kobietom w ciąży, którym rodzina albo nie może, albo nie chce pomagać.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama