70 proc. Brytyjczyków nie chce "małżeństw" gejów

Nie tylko zwierzchnicy chrześcijańscy są przeciwni w Wielkiej Brytanii zapowiedzianej przez rząd redefinicji małżeństwa poprzez rozszerzenie tego pojęcia na związki homoseksualne. Jak pokazały najnowsze wyniki badań opinii publicznej, planom rządu sprzeciwia się 70 procent społeczeństwa.

Natomiast aż 80 procent badanych wyraziło przekonanie, że najlepszym środowiskiem dla rozwoju dziecka jest małżeństwo jego naturalnych rodziców. Większość Brytyjczyków toleruje jednak pary gejowskie w postaci związków cywilnych. Nie chcą jedynie, by zrównano je z małżeństwami.

Badania opinii publicznej zostały przeprowadzone na zlecenie ośrodka Catholic Voices, który dba o prawdziwe przedstawianie Kościoła w mediach. Zdaniem Austen Ivereigh, koordynatora tego ośrodka, wyniki badań są wyraźnym sygnałem dla premiera Camerona, że realizując postulaty środowisk gejowskich sprzeciwia się woli społeczeństwa. Brytyjczycy wciąż są przekonani, że małżeństwo kobiety i mężczyzny zasługuje na specjalne przywileje ze strony państwa – podkreśliła Ivereigh.

«« | « | 1 | » | »»
 • Miro
  14.03.2012 12:56
  Jestem pod wrażeniem nieskuteczności liberalno-gejowskiej propagandy ? Mają wszystkie dostępne środki w kompletnie pogańskim kraju. I nic :) Żal mi ich.
 • karolina
  14.03.2012 13:33
  ludzi nie da się tak łatwo oszukać jednak. to dobry znak!
 • trup
  14.03.2012 15:38
  to co nie przejdzie u brytyjczyków przejdzie w polsce . przecież demokracja i demokratycznie uznane zostaną związki pedałów i lisbijek (nazwane poprawnie politycznie związkami homoseksualnymi lub związkami tej samej płci).
  brak słów .
 • Jerzyk
  15.03.2012 13:09
  Nawet ci nieszczęśnicy urodzili się i wychowali w normalnej rodzinie.
  Dopiero kobieta i mężczyzna tworzą obraz człowieka, całą ludzkość.
  Pojedynczo, lub jednopłciowo nic uczynić nie mogą.
  - Geja także urodziła mama.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.