Ocaliła życie gwiazdy pop

Miała 17 lat, piła, brała narkotyki i zaszła w ciążę. Gdyby zabiła swoje dziecko, świat nie poznałby gwiazdy pop.

Pattie Mallette była w dzieciństwie ofiarą nadużyć seksualnych. Sama też nie prowadziła się najlepiej. Była blisko samobójstwa. Gdy jako nastolatka zaszła w ciążę, wywierano na niej presję, żeby pozbyła się dziecka.

- Po prostu wiedziałam, że nie mogę. Wiedziałam, że muszę je utrzymać przy życiu. Nie wiedziałam, co mam zrobić, ale wiedziałam, że nie mogę go wyabortować. Musiałam zrobić co w mojej mocy i byłam na to zdecydowana – wspomina kobieta, która w ten sposób uratowała życie przyszłej gwiazdy muzyki pop Justina Biebera.

Jej syn także opowiedział się przeciw aborcji. - Dziecko nienarodzone to człowiek. Aborcja jest jak zabicie niemowlęcia - stwierdził Justin Bieber w jednym z wywiadów.

A oto piosenka, zadedykowana przez niego matce:

Jbieberwolfpack Turn To You - Justin Bieber and Pattie Mallette

«« | « | 1 | » | »»
 • Krzysiek
  19.09.2012 13:03
  >>że nie mogę go wyabortować.<< czyli zamordować.
  Tworzone są nowe słowa, opisujące ten sam czyn.
  A czyn miłości - niezmienny jest - nie szuka swego.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.