Donald Tusk broni zwolenników aborcji

Podczas sobotniego posiedzenia Rady Krajowej PO Donald Tusk Tusk zapewnił, że Platforma nie dopuści do „polowania” na zwolenników zabijania dzieci.

Chcę, aby Polacy nadal wierzyli, że my, tak samo zwykli ludzie, my - ludzie Platformy Obywatelskiej - obronimy wolność i obronimy Rzeczpospolitą przed każdym, kto będzie próbował przeprowadzić na nią zamach. Dopóki jesteście wśród ludzi, nie będzie na nikogo żadnego polowania, dopóki jesteśmy, wszyscy obywatele Rzeczypospolitej są równi i wolni, a Rzeczpospolita będzie bezpiecznym domem dla naszych dzieci" - dodał premier.

"Dzisiaj, kiedy słyszymy o tym, że ktoś chce polować na mniejszości, na homoseksualistów, albo na Żydów, albo na nie-Polaków, albo wyzywa swoją ojczyznę od kondominium niemiecko-rosyjskiego, jeśli ktoś chce ścigać i wsadzać do więzienia kobiety za zabieg in-vitro, jeśli ktoś mówi, że kobieta zgwałcona ma obowiązek rodzenia dzieci, jeśli ktoś mówi, że do więzienia trafią ci, którzy nie wierzą w zamach smoleński, to ja dzisiaj, w pięciolecie naszych rządów, chcę powiedzieć: jesteśmy po to, aby te groźby nigdy nie stały się faktem" - powiedział Tusk.

«« | « | 1 | » | »»
 • Bolek
  18.11.2012 14:19
  Donaldzie Tusku a ja sie boje polowania na obroncow nienarodzonych. To juz ma miejsce w USA, gdzie obroncy zycia za pokojowe protesty przeciw aborcji sa zakuwania w kajdanki i aresztowani. W Europie Zachodnie caly czas trwa nagonka medialna i nie tylko, na obroncow zycia. Towarzyszu Tusk w jakim obludnym swiecie wy zyjecie? Nie wiem czy jestescie slepi albo slepego udawacie?
 • Gośc-i-mira
  18.11.2012 17:53
  Gdy przeminie moda na homo związki lub przegrają pan Tusk zmieni szybko zdanie i stanie się gorącym wyznawcą nowych kierunków, z taką samą prędkością, z jaką zawarł związek małżeński ze swoją partnerką i matką jego nieślubnych dzieci. Najważniejsze, to siedzieć wysoko i mówić głośno. Nie koniecznie mądrze, nie koniecznie uczciwie.
 • MacBlacker
  19.11.2012 10:47
  O "polowania" - póki co na tym chorym kontynencie poluje się ale na przeciwników hitlerowskiej polityki traktowania untermenshów aborcją!
 • Maxim
  20.11.2012 14:50
  Tytuł tego artykułu to zwyczajne kłamstwo. Dziwię się że redakcja gościa niedzielnego ( katolickiego medium ) używa takich technik żeby robić ludziom wodę z mózgu.
  Sens wystąpienia Tuska jest zupełnie inny.
  Takie same techniki otumaniania ludzi stosuje np gazeta wyborcza. Czyżby gość niedzielny zaczął stosować takie same metody ?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.