FB karze za tekst o homoseksualizmie

Konta administratorów strony portalu Polonia Christiana (pch24.pl) na Facebooku zostały zawieszone do czasu specjalnej weryfikacji. Powodem tego było umieszczenie na fanpage’u portalu tekstu pt. „Homo – aktywiści przyznali, że upodobania seksualne są zmienne”.

„FB zastosował cenzurę – tekst został usunięty” – piszą redaktorzy pch24.pl.

Dodają, że w tekst ten był informacją o konferencji, którą zorganizowali homoseksualni aktywiści z organizacji Prideworks for LGBT Youth. „Padły na niej stwierdzenia, że seksualność jest czymś „płynnym” a upodobania seksualne zmieniają się. Taka teza, padająca z ust tęczowych działaczy, była przełomowa, gdyż większość z nich propaguje przekonanie, iż orientacja jest genetycznie uwarunkowana, choć badania wskazują inaczej” – podkreślają.

Zwracają przy tym uwagę, że Facebook nie zawiesił profilu portalu pch24.pl, ale pięć indywidualnych, prywatnych kont jego redaktorów. „Tak jakby chciano nam powiedzieć – wiemy kim jesteście, wiemy gdzie pracujecie, jeśli nie zaczniecie myśleć tak, jak chcemy byście myśleli – na Facebooku może was po prostu nie być. Dodatkowo warto zauważyć, że skoro zawieszono konta wszystkich redaktorów PCh24.pl – profil portalu na Facebooku również nie mógł działać. Sprytne, prawda?” – pytają dziennikarze, dodając, że nie wycofają się z głoszenia prawdy o naturze homoseksualizmu.

Aktualizacja: redakcja pch24.pl informuje: "Po wczorajszym zawieszeniu kont redaktorów naszego portalu, FB dziś zawiesił część uprawnień na naszych kontach. Utraciliśmy możliwość zamieszczania treści na naszym fanpage'u."

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama