Biblia w hotelowym pokoju

Rosja przyłącza się do europejskiej i amerykańskiej tradycji, zgodnie z którą Biblia jest nieodłącznym wyposażeniem pokoi hotelowych. Pierwsze 6 tysięcy egzemplarzy Starego i Nowego Testamentu trafi w piątek do jednego z większych hoteli Moskwy - "Izmajłowo".

Informuje o tym agencja ITAR-TASS, powołując się na wydział informacji rosyjskiej Cerkwi.

Biblia do hoteli ma trafić w ramach akcji, którą wspiera moskiewski departament turystyki i hotelarstwa i misjonarska komisja przy radzie eparchialnej (diecezjalnej) stolicy Rosji.

"Praktycznie w każdym hotelu europejskim goście znajdują w pokojach Biblię. To księga, która jest podstawą kultury europejskiej" - powiedział przewodniczący komisji misjonarskiej, ojciec Dimitrij Pierszyn.

 

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.