Przed sądem za obronę życia

Otrzymaliśmy relację z niedawnej rozprawy przeciw Mary Wagner.

Kanadyjska obrończyni życia po raz kolejny staje przed sądem za to, że - wbrew sądowemu zakazowi - weszła do kliniki aborcyjnej, by ofiarować różę i pomoc kobietom, które znalazły się w ciąży i w kłopocie.

Oto ta relacja:

„Osobiście byliśmy niesamowicie zaskoczeni i wielce zasmuceni agresją i arogancją zaprezentowaną przez oskarżycielkę. Oskarżycielka p. Vogel oskarżyła Mary o atakowanie ustalonego porządku prawnego Kanady, o próbę odebrania kobietom prawa do aborcji,.

Według oskarżycielki, prawo kanadyjskie raz na zawsze przyznało matce prawo decyzji o życiu dziecka nienarodzonego. Ojciec nie ma żadnych praw i żadnych praw nie ma dziecko nienarodzone. Dziecko nie będzie mieć nigdy żadnego prawa do życia. Według oskarżycielki, tak chce społeczeństwo kanadyjskie, a kwestia, czy dziecko jest istotą ludzką, nie ma dla sądu znaczenia. Dodała, że jeśli Mary zostanie uniewinniona, pójdzie do innych klinik i będzie znowu przeszkadzać w aborcji.

Oskarżycielka wprost dawała sędziemu do zrozumienia, że jego ewentualna zgoda na wysłuchanie argumentów ekspertów obrony byłaby poważnym błędem bez precedensu w dotychczasowej praktyce sędziowskiej. Jak gdyby groziła sędziemu, ostrzegała go przed wysłuchaniem argumentów ekspertów obrony.  

Dla nas argumenty oskarżycielki brzmiały tak, jak te na procesach stalinowskich, ogarniało nas wprost przerażenie prymitywizmem i nieludzkim rozumowaniem demonstrowanym w sądzie. To było bardzo, bardzo smutne, wprost uwłaczające dla zgromadzonych tam obrońców życia. 

Wygląda na to, że w kanadyjskich sądach nie liczy się sumienie i godność osoby ludzkiej - nie liczy się Bóg. 

Sędzia w tym procesie odroczył decyzję o przyznaniu Mary Wagner prawa do przedstawienia opinii ekspertów w swojej obronie, decyzja zostanie ogłoszona w dniu 28 lutego. 

Potrzebna jest modlitwa o odwagę dla sędziego, by nie ugiął się przed naciskiem kanadyjskiego systemu sadownictwa, wrogiego życiu poczętemu. 

Potrzebna jest modlitwa o obudzenie sumień Kanadyjczyków.

Społeczeństwo kanadyjskie jest bierne, nie protestuje przeciwko nieludzkim prawom narzucanym przez liberalne elity. W Kanadzie tworzy się pustynia duchowa - społeczeństwem kanadyjskim jest łatwo manipulować i odbierać mu wolność w imię "wyboru wolności".

Pod koniec rozprawy jeden z kanadyjskich obrońców życia nie wytrzymał i krzyknął: "Wstyd mi , że jestem Kanadyjczykiem". Został natychmiast wyrzucony przez sędziego z sali rozpraw.

Wystąpienie dr. Lugosi w obronie Mary było znakomite - apelował do sędziego o dopuszczenie faktów, niezbędnych do zrozumienia sprawy. Dr Lugosi tłumaczył, że groźby oskarżycielki nie mają żadnych podstaw. Odebranie prawa do ochrony nienarodzonym istotom ludzkim nie zmienia faktu, że są one istotami ludzkimi. Dr. Lugosi poddał analizie argumenty oskarżycielki i ukazał jeden po drugim ich bezzasadność. To było wielce przekonywujące, wprost porywająca wystąpienie”.

«« | « | 1 | » | »»
 • Savonarola
  10.02.2014 17:55
  Prawo nalezy szanowac i je przestrzegac. Katolicy nie maja prawa narzucac swojej woli wiekszosci spoleczenstwa w Kanadzie,Tym bardziej,ze uciekajac ze swoich katolickich "rajow" i proszac o mozliwosc legalnego pobytu w kraju klonowego liscia obiecywali wiernosc Krolowej i poszanowanie istniejacego stanu rzeczy.Jak sie komus nie podoba,to zawsze moze wrocic do kraju swojego pochodzenia.Kanada nie jest wiezieniem dla nikogo. Na pocz. lat 90-ch na scianie jednego z budynkow w Wilnie bylo napisane-Zamienie wczasy w Leningradzie na wiezienie w Kanadzie. Mary Wagner jezeli zostanie uznana winna i skazana na kare wiezienia,bedzie miala warunki lepsze od setek tysiecy Polakow zyjacych w ubostwie.
 • gut
  10.02.2014 20:23

  Wygląda na to, że w kanadyjskich sądach nie liczy się sumienie i godność osoby ludzkiej - nie liczy się Bóg. Tak to jest niestety ustawione. Weki nad tym pracowano wieki...

 • operator
  10.02.2014 21:06
  " Dziecko nie będzie mieć nigdy żadnego prawa do życia. Według oskarżycielki, tak chce społeczeństwo kanadyjskie, a kwestia, czy dziecko jest istotą ludzką, nie ma dla sądu znaczenia".
  Własnie wyszło "szydło z worka",jak sie okazuje to czy płód jest juz dzieckiem czy nie, jest już bez znaczenia dla lewaków. Będą zabijać dzieci bo chce tego większość społeczeństwa kanadyjskiego. Potem większość tego społeczeństwa powie że chce eutanazji wszystkich po 80-tce, chorych umysłowo itp.
  Ciekawe czy jak wiekszość powie że nie chce płacic podatków to też je zlikwidują?
 • vanitas
  11.02.2014 00:07
  To samo, tylko trochę inaczej:

  Żydzi nie będą mieć nigdy żadnego prawa do życia. Według oskarżycielki, tak chce społeczeństwo III Rzeszy, a kwestia, czy Żyd jest istotą ludzką, nie ma dla sądu znaczenia".
  Coś to komuś przypomina?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Autopromocja