Megagwiazda Realu aborcyjnym ocaleńcem

Portugalka o nazwisku Dolores Aveiro chciała pozbyć się swego dziecka przed jego urodzeniem. Gdyby jej się udało, świat nigdy nie poznałby Cristiano Ronaldo.

Aveiro zwróciła się w sprawie aborcji do lekarza, a gdy odmówił, wypiła sporo piwa i, chodząc, próbowała sprowokować poronienie.

Dziś Cristiano Ronaldo - gwiazda Realu Madryt i reprezentacji Portugalii - wspomina o tym z odrobiną humoru. - Powiedział mi: „Patrz, mamo, chciałaś mnie usunąć, a teraz ja dbam w domu o kasę” – stwierdziła Aveiro podczas prezentacji swej książkowej autobiografii

Problemy z alkoholem miał także ojciec słynnego piłkarza Diniz. Zmarł w 2005 . na chorobę wątroby, spowodowaną przez alkoholizm.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.