"Stop pedofilii" o odrzuceniu projektu

Oto oświadczenie Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Pedofilii" po odrzuceniu jej propozycji przez Sejm:

Gdy Mariusz Dzierżawski czytał na mównicy fragment ‘Wielkiej Księgi Siusiaków”, książki polecanej (!) przez "edukatorów" seksualnych z Grupy Ponton, z którymi współpracuje MEN, posłowie zniesmaczeni buczeli, a marszałek wskazywała 16-latków na balkonie, mówiąc, że na sali są dzieci.

Skoro dorośli ludzie odczuwają niesmak, a 16-latkowie nie powinni tego słyszeć to jak można pozwalać, aby seksedukatorzy wykorzystywali takie książki względem dzieci 12-13 letnich, a nawet młodszych, bo do takich kierowana jest ta publikacja?

Udało się udowodnić niezwykle ważny i przerażający fakt, który pozwoli lepiej chronić dzieci i młodzież przed demoralizacyjnymi zapędami seksedukatorów.

Badania Ipsos pokazują ogromne poparcie społeczne dla projektu. 90% badanych go popiera, zaledwie 5% jest przeciw. Decyzja posłów tęczowej koalicji PO-SLD-Ruch Palikota o odrzuceniu projektu, pokazuje zupełne oderwanie posłów tych partii od woli społeczeństwa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim państwu za współpracę i wsparcie. Za poświęcony czas i zaangażowanie. To dzięki państwu mogliśmy działać, to dzięki państwu, w ciągu tych kilku miesięcy, wyszło na jaw więcej obrzydliwości, których dopuszczają się seksedukatorzy, niż przez kilka poprzednich lat.

To wszystko otwiera nowe możliwości i pozwala prowadzić dalsze jeszcze bardziej dynamiczne działania dla ochrony dzieci i młodzieży.

Z poważaniem,

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Pedofilii"

«« | « | 1 | » | »»
 • halina
  12.09.2014 15:35
  ksiega siusiakow????
  a ktoz to wymyslil taki tytul..toz to kompromitacja co najmniej
 • Jakitaki
  12.09.2014 15:38
  Pan Dzierżawski sprowokował "marszałkinię" do obnażenia jej ignorancji w temacie odrzuconego projektu debaty.
 • Krzysztof
  12.09.2014 18:39
  No cóż elity mają społeczeństwo w głębokim poważaniu co się jacyś tam będą wtrącać do porządku który dla tego stada baranów wymyślili jaśnie oświeceni.
 • Krzysiek
  14.09.2014 13:45
  >>posłowie zniesmaczeni buczeli, a marszałek wskazywała 16-latków na balkonie, mówiąc, że na sali są dzieci.<<

  Jeżeli jakiś poseł głosuje za odrzuceniem projektu obywatelskiego, tak naprawdę można go zacząć posądzać, że czerpie bardzo duże niegodziwe zyski finansowe z procederu demoralizacji.

  Sam się gorszy, ale dla miski soczewicy i innych kotletów gotowy taki poseł swoje zniesmaczenie powiesić na haku przed sejmem i głosować oczywiście za, bo ...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.