A jednak się odbędzie! Tylko, że nie w murach UMK...

Konferencja “Wyzwania i zagrożenia bioetyczne XXI wieku” w ramach Bydgoskich Dni Bioetycznych została przeniesiona z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika do sali Auditorium Maximum Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej przy ul. Toruńskiej 55-57 w Bydgoszczy. Było to konieczne, ponieważ UMK cofnął zgodę na organizacją spotkania w swych murach, choć współorganizatorem spotkania jest II Katedry Kardiologii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Decyzję UMK, który nie chciał gościć Kai Godek czy Marzeny Nykiel, krytykowaliśmy już kilka dni temu. Wcześnie przeciwko spotkaniu protestowała partia Razem.

Konferencja rozpocznie się 14 kwietnia o godz. 10.15. Będzie transmitowana na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej: www.kpsw.edu.pl.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BIOETYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.