Kaja Godek wystartuje w wyborach do europarlamentu

Będę ubiegać się o mandat europosła, aby bronić życia i rodziny przed presją europejskiej lewicy - stwierdziła liderka obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej #ZatrzymajAborcję Kaja Godek. W wyborach do europarlametu wystartuje z listy koalicji narodowo-wolnościowej.

Koalicję tę tworzą: Ruch Narodowy, Partia Wolność oraz partia KORWiN.

Oto kadr z konferencji prasowej w Sejmie i wypowiedź Kai Godek.

Kaja Godek jest twarzą obywatelskiego projektu ustawy, zakazującego zabijanie chorych i niepełnosprawnych dzieci nienarodzonych. Sejm, w którym dominuje Prawo i Sprawiedliwość, zwleka z podjęciem decyzji w tej sprawie. Podobnie jest w Trybunale Konstytucyjnym, który ociąga się z rozpatrzeniem wniosku o stwierdzenie niezgodności z konstytucją przepisu dopuszczającego aborcję eugeniczną. Prywatnie Kaja Godek jest matką trojga dzieci, w tym jednego z zespołem Downa.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KAJA GODEK

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • historyk
  28.01.2019 16:14
  To nie jest koalicja "narodowców i wolnościowców", ale koalicja narodowców i niestety liberałów, którzy nie chcą się przyznać do swojego rodowodu i poglądów. Dzisiaj ideologia neo-liberalizmu jest już zupełnie zdyskredytowana, jak kiedyś wcześniej liberalizm z powodu doktryny zabójczej dla społeczeństwa, a także dla ekonomii. Liberalizm jest też nie do pogodzenia z religią katolicką. Taki przedwyborczy szwindel etykietami. Ta koalicja może nie wyjść na dobre narodowcom mającym przecież katolickie poglądy, jak Winnicki i Bosak.
 • Stanisław_Miłosz
  28.01.2019 19:03
  Już pisałem, że alliance cordiale narodowców Winnickiego z Korwinem (Dmowski się w grobie przewraca) na zdrowie narodowcom nie wyjdzie. Ludzie już się przekonali co do Korwina, który od czasu do czasu jakimś wygłupem o sobie przypomina, a mocno uaktywnia tuż przed wyborami, by innym głosy odebrać lub kogoś pogrążyć.
 • TOM
  30.01.2019 19:57
  Przecież jak znam życie, nie znajdą się nawet nad progiem wyborczym. tak jak w wyborach samorządowych. W ostatnim sondażu Biedroń ma już 10%
 • SGGW
  01.02.2019 18:36
  A co z księżycem ?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.