Handel ludźmi. Nienarodzonymi

CNN opublikowała wstrząsające doniesienia o nielegalnym handlu dziećmi nienarodzonymi. W sprawę zamieszane są dwie prawniczki z najwyższej półki, zajmujące się tzw. prawami seksualnymi i reprodukcyjnymi: Hilary Neiman i Theresa Erickson.

Mechanizm działał tak: najpierw znajdowano matki-surogatki. Wysyłano je do kliniki in vitro we Lwowie. Tam wszczepiano im zarodki, pochodzące od nieznanych rodziców. Gdy ciąża osiągnęła trzeci trymestr, zaczynała się aukcja: kto da więcej za to dziecko. Oferenci sprzedawali dzieci o umówionych cechach (płeć, rasa). Licytowane kwoty sięgały 180 tys. dolarów.

Funkcjonowaniem podejrzanej agencji zajęła się w końcu FBI. Prawniczkom grozi kara więzienia.

Więcej szczegółów w materiale CNN.

«« | « | 1 | » | »»
 • Haniaonline84
  26.10.2011 11:41
  To się nazywa nowoczesność, ludzie mądrzy, oświeceni, wolni, tolerancyjni, itd. :/
  W rzeczywistości to wyrachowani przestępcy, którzy nie mają więcej skrupułów od brutalnych morderców. Dla nich liczy się tylko zysk, a nie człowiek. Tak samo jest z aborcjonistami.
 • nordynka
  26.10.2011 13:01
  można jeszcze dodać - i dobrze wyedukowani seksualnie wg życzeń np Federacji pani WN

  właśnie skończyłam słuchać rozmowy nt edukacji seksualnej wśród dzieci i młodzieży w radio - pytanie brzmiało czy potrafię rozmawiać z dzieci o seksie?
  zaproszono panią z Pontonu (komórka Federacji pani WN) i lekarza ginekologa, który powtarzał kilkakrotnie iż dzięki panującemu u nas katolicyzmowi nie rozmawia się w domach na ten temat...

  kapcie opadają

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.