Kolejny cel francuskiego gender

Po legalizacji związków jednopłciowych i nadaniu im prawa do adopcji francuskie homolobby ma kolejny cel. Jest nim dostęp do zapłodnienia in vitro dla lesbijek i wprowadzenia instytucji tzw. matek nosicielek.

O tych planach mówił homoaktywista Vincent Boileau-Autin. - Zostało wam cztery lata by to zrealizować - mówił do parlamentarzystów zgromadzonych w Montpellier na manifestacyjnym ślubie pary lesbijek.  Sam Autin także wziął w tym mieście homoseksualny ślub. Był to pierwszy taki akt po wprowadzeniu we Francji prawa o homomałżeństwach.

«« | « | 1 | » | »»
 • DP
  04.06.2013 10:33
  Bo za 4 lata będzie 300-na rocznica powstania masonerii.
 • Koren
  04.06.2013 10:59
  Polecam streszczenie jednego rozdziału z książki "Globalna rewolucja seksualna" Gabriele Kuby:
  http://www.fronda.pl/blogi/zycie-wierzacego/siewcy-deprawacji,33943.html
 • Sympatyk
  04.06.2013 23:41
  DP- Ciekawe spostrzeżenie. Nie wiem kto Cię minusuje. Jeżeli jakieś ciemniaki nie wierzące w istnienie masonerii lub jej realny, zły wpływ na świat odsyłam na jedną ze stron tej bezwartościowej, zakłamanej zarazy ;) http://www.wolnomularstwo.pl/ Ludzie we Francji wyszli na ulicę i obrywają od władz które powinny ich wspierać. Nie jest dobrze, ale jednocześnie nie ma szans aby społeczne niezadowolenie i naturalny słuszny bunt przeciw temu draństwu nie narastały. Ciekawe czy tym razem nasz Bóg rozwiąże sprawę krwawo i stanowczo, pozwalając diabłu na samounicestwienie, czy przez przemianę ludzkich serc swoim Duchem usunie zło na margines. Od wieków te same środki i te same apokalipsy... Pozostaje ufać, zawierzać i wielbić Boga za to że dla nas ma zawsze najlepsze rozwiązanie.
 • MacBlacker
  09.06.2013 20:41
  "matka nosicielka" - czyli typowe dla czerwonych sprowadzenie człowieka do roli PRZEDMIOTU!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.