Piękna miss broni życia

Miss Delaware 2011 Maria Cahill występuje w obronie życia nienarodzonych. - Aborcja to morderstwo - mówi wprost.

Maria, która jest jedną z siedmiorga rodzeństwa, wyniosła szacunek do życia z rodzinnego domu. Utwierdziły ją w nim spotkania z kobietami, które zabiły własne nienarodzone dzieci. - Widząc ból w ich oczach i słowa o tym że wierzyły, iż nie mają innego wyjścia, postanowiłam coś zmienić - mówi Miss Delaware.

Dodaje, że słyszała wielokrotnie, że reprezentuje organizację Miss America i dlatego nie wolno jej wypowiadać się w sprawach politycznych. Nakazano jej też niewspominanie o obronie życia podczas gali konkursu pięklności. - Słyszałam jak mówiono, że jestem na świeczniku i nie mam prawa mówić o ruchu pro-life. Czuję coś całkowicie przeciwnego. Nie bez powodu otrzymałam koronę. Staram się ratować życie niewinnych ludzi, a jeśli ta korona sprawi, że ocalone zostanie jedno ludzkie życie, to uznam, że wypełniłam moje zadanie - mówi Maria Cahill.

Piękna obrończyni życia wspomina też, jak w szkole nazywano ją prześmiewczo "Marią dziewicą". - To był dla mnie największy komplement - komentuje po latach.

Oto filmy z jej udziałem:

 

wilmuMyStory Maria's Story

 

TheBmcaneny Maria Cahill Miss Delaware speaks for Life

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg