Kazirodztwo w rządzie

Media przypomniały wypowiedź minister Fuszary sprzed 2 lat, w której profesorka od gender życzliwie komentowała pomysły legalizacji kazirodztwa i rozszerzenia "związków partnerskich" na związki poligamiczne.

Pani Fuszara oburzyła się na komentarze. Przecież ona kazirodztwa nie popiera, tylko referuje debatę toczącą się na Zachodzie. Zdaniem p. Fuszary rząd nie ma planów legalizacji kazirodztwa, a przypominanie jej wypowiedzi sprzed 2 lat, godzi w wolność badań naukowych.

Warto się zastanowić nad tymi tezami, w kontekście planów ratyfikacji konwencji nazywanej antyprzemocową, która w rzeczywistości ma wprowadzić bolszewicką moralność. Celem konwencji jest zniszczenie tradycyjnych struktur społecznych, przede wszystkim rodziny. Legalizacja kazirodztwa i poligamii jest sposobem na realizację tych planów. Być może rząd nie ma jeszcze gotowego dokumentu legalizującego kazirodztwo i poligamię. Jednak powołanie p. Fuszary na stanowisko ministerialne świadczy o tym, że takie są plany dalekosiężne. Rozpoczynanie debaty na temat kazirodztwa i poligamii jest pierwszym krokiem na drodze do legalizacji. Wie o tym dobrze p. Kopacz, która wsparła "badaczkę kazirodztwa".

Gdyby celem PO było utrzymanie władzy poprzez załatwianie spraw bieżących, pełnomocniczka ds. równości, głosząca skrajnie niepopularne tezy, zostałaby natychmiast odwołana. Fakt, że premier Kopacz broni swojej ministerki świadczy o tym, że dla PO ważniejsze są sprawy ideologiczne. Partia gotowa jest osłabić swoje szanse wyborcze, ponieważ jej celem strategicznym jest zniszczenie rodziny. W osiągnięciu celu pomagają wielkie media, ale ostatecznie decyzja należeć będzie do wyborców.

«« | « | 1 | » | »»
 • brosaczony
  07.10.2014 21:57
  Biedna Pani ministra. Tylko raz powiedziała prawdę i to dwa lata temu, a dzisiaj ją ciągacie po sądach... oj katoliki, katoliki
 • issewen
  07.10.2014 22:22
  Fuszara jest naprawdę najlepszą ikoną tego rządu - obrzydliwość, anormalność, zboczenie, aberracja, gnój moralny i dno człowieczeństwa.

  Co za ludzie - jak oni się w naszej czasoprzestrzeni znaleźli??

  - "Nieprzyjaciel to uczynił..."
 • ruler
  07.10.2014 22:51
  Związki małżeńskie wśród rodów panujących zawierane w coraz bliższym pokrewieństwie, doprowadziły do degeneracji i chorób genetycznych. Każdy hodowca zwierząt wie, że chów wsobny niszczy gatunek i jedynie wprowadzenie świeżej krwi daje pozytywne wyniki. Obecne przymiarki do oswajania tematu kazirodzctwa, wychodzą z umysłów zarażonych "szkołą frankfurcką" i mają w podtekśćie degenerację ludzi i ich eliminację.
 • Marcin
  08.10.2014 08:27
  "Fakt, że premier Kopacz broni swojej ministerki świadczy o tym, że dla PO ważniejsze są sprawy ideologiczne. Partia gotowa jest osłabić swoje szanse wyborcze, ponieważ jej celem strategicznym jest zniszczenie rodziny."

  Kompletnie nie zgadzam się z tymi poglądami. Można krytykować PO, bo chwalić nie ma za co, ale politykę uprawiać potrafią o kilka poziomów wyżej niż cała mdła opozycja razem wzięta. Nie zauważył Pan pewnej tendencji, kiedy PO skręciło maksymalnie "na lewo", wprowadza gender do szkół, chce in vitro, wymusza na lekarzach wbrew prawu zabijanie dzieci, wyrzuca ministrów z rządu za ich katolicyzm, Twój Ruch który był platformą dla lewicowych fanatyków, nagle stracił poparcie prawie do 0. Platforma skręciła w lewo by dorżnąć watahy jak mawiał minister Sikorski. Watahy z Twojego Ruchu. Może się te dożynanie watah nie podobać, ale dzięki braku jakichkolwiek skrupułów i poglądów Platforma potrafi uprawiać politykę bezlitosną, ale skuteczną. W polityce nie ma miejsca na jakiekolwiek skrupuły.
  Jeżeli do tego dotuje się poprzez różne ministerstwa największe media w Polsce( Gazeta Wyborcza i TVN), w tamtym roku po kilkanaście mln zł, żeby było jasne wszystko zgodnie z prawem, bo na przykład Ministerstwo Edukacji przeznaczyło miliony złotych na reklamy zachęcające posyłanie 6-latków do szkół. Pytanie tylko dlaczego Gazeta Wyborcza otrzymała kilkanaście milionów dotacji, jako najlepiej sprzedawany dziennik, a Gość Niedzielny jako najlepiej sprzedawany tygodnik otrzymał ile?..... 0. Tylko głupcy wierzą w takie przypadki.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.