Proaborcjoniści używają 10-latki w ciąży jak taranu

Dramatyczna historia 10-latki z Paragwaju służy zwolennikom aborcji do promowania prawnej zgody na zabijanie nienarodzonych.

Jeśli wierzyć mediom, dziewczynka została zgwałcona przez swego ojczyma i jest obecnie w 5 miesiącu ciąży. Środowiska lewicowe (np. Amnesty International) domagają się likwidacji dziecka, jak gdyby odebranie mu życia poprawiło sytuację młodziutkiej matki.

Komentując tę sytuację na fronda.pl, Tomasz Terlikowski przypomniał wnioski z badań, przeprowadzonych przez naukowców z Elliot Institute. Zbadali oni 192 zgwałcone kobiety, które zaszły w ciążę. 69 proc. urodziło tak poczęte dzieci. 29 proc. dokonało aborcji, a 1,5 proc. poroniło dziecko naturalnie. 80 proc. z tych, które dokonały aborcji po gwałcie lub kazirodztwa uznaje, że było to złe rozwiązanie. Większość z nich podkreśla, że w niczym nie pomogło to w walce z traumą, a zdecydowanie ją wzmocniło. Prawie połowa z kobiet, które zdecydowały się na zabicie swojego dziecka, przyznała, że zrobiła to ze względu na presję otoczenia. Ani jedna z badanych kobiet nie żałowała, że pozostawiła swe dziecko przy życiu.

Inne badania, przeprowadzone w Finlandii w latach 1987-1994, wykazały, że „spośród wszystkich popełnionych samobójstw 5,4 proc. łączyło się z ciążą, 5,9 proc. z narodzinami dziecka, 18,1 - z poronieniem, a 34,7 z aborcją” (Cacace i Cantelmi). To znaczy, że najczęstszą przyczyną samobójstw była właśnie aborcja.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • kochana
  05.05.2015 08:38
  znam przypadek z polski,12 latka wykorzystana przez ojca zmarła w czasie aborcji.Zdecydowała za nią matka.Straciła córkę i wnuk lub wnuczka.Sprawy nie nagłośniono bo przecież miała wybór z którego skorzystała.Teraz została sama bo córka była jedynaczko.
 • Krzysiek
  05.05.2015 10:53
  >>Jeśli wierzyć mediom, dziewczynka została zgwałcona przez swego ojczyma i jest obecnie w 5 miesiącu ciąży. Środowiska lewicowe (np. Amnesty International) domagają się likwidacji dziecka,<<

  Człowiek został okradziony przez Złodzieja.
  Człowiek mimo okradzenia ma jeszcze 5 tyś. zł.
  Środowiska domagają się aby Człowiek oddał Złodziejowi te 5 tyś. zł.

  NIELOGICZNE?


 • Trudzia
  05.05.2015 23:58
  Agnostos, jesteś nieludzki. Zdradzają cię twoje słowa- eliminacja materiału genetycznego.
  Od kiedy używasz tego eufemizmu ?
 • AMELIA
  11.05.2015 00:16
  Ta dziesięciolatka powinna umrzeć przy porodzie. Zaprawdę byłoby to słuszne i sprawiedliwe. Skoro nie dojrzała fizycznie do udźwignięcia porodu, niech umiera. Lepiej żeby umarła, niż żeby aborcja uratowała jej życie.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.