Nowy kardynał: Homoseksualizm to seksualny niedorozwój

Przyszły kardynał, emerytowany arcybiskup Pampeluny, Hiszpan Fernando Sebastian Aguilar stwierdził w wywiadzie dla dziennika "Sur de Malaga", że homoseksualizm to seksualny niedorozwój. Przyjaciel papieża Franciszka rozjuszył w ten sposób hiszpańskich homoaktywistów.

- Nasze ciała mają wiele braków. Ja mam nadciśnienie. Czy mam się denerwować, jeśli mi się o tym mówi? To wada, którą muszę korygować jak tylko mogę. Pokazanie homoseksualiście jego niedorozwoju nie jest obrazą, lecz pomocą, ponieważ w wielu przypadkach homoseksualistów da się uratować i wykurować za pomocą adekwatnego leczenia - dodał 84-letni abp Aguilar, który jest jednym z 19 nowych kardynałów, których na konsystorzu 22 lutego mianuje papież Franciszek.

Na odpowiedź homopropagandy nie trzeba było długo czekać. Gwałtowne oświadczenie wydała hiszpańska partia socjalistyczna oraz prohomoseksulne stowarzyszenia: Colegas i Entiende. Była w nich mowa m.in. o tym, że wypowiedź kardynała-nominata rzekomo przyczynia się do dyskryminacji i przemocy wobec homoseksualistów.

«« | « | 1 | » | »»
 • Verdi
  20.01.2014 19:35
  Homoseksualizm jest nie-do-rozwojem czyli innymi słowy niedojrzałością... Nie dochodzi do pełnego rozwoju, a zatrzymuje się na etapie samych doznań. Do każdego grzechu i zboczenia można dorobić ideologie, choćby gender, ale poza tym istnieje zawsze jakaś NORMA od której odstępstwo jest właśnie niedorozwojem.
 • Kopyrda
  20.01.2014 19:47
  84-leti starszy pan nagadal glupstw, sprzecznych z tym, co mowia badania z dziedziny neuropsychologii. I dlatego nie widze powodu, aby ugrupowania polityczne mialy traktowac ta wypowiedz powaznie.
  Ale te glupstwa sa takze sprzeczne z nauczaniem Kosciola sfromuowanym jednoznacznie w Katechizmie Kosciola Katolickiego. Wiec powstaje pytanie, czy 84-letnim heretykiem powinna zajac sie Kongregacja Nauki Wiary.
 • ddd
  20.01.2014 19:57
  Brawa dla Księdza Arcybiskupa,
  tylko wielcy ludzie prawdy, umieją głośno głosić swoje racje :)
 • Savonarola
  21.01.2014 02:13
  "Homoseksualizm to seksualny niedorozwój"...no coz mamy wielu niedorozwinietych seksualnie ksiezy.A celibat i sluby czystosci jedynie podsycaja seksualne napiecie.To jest wielka tajemnica wiary.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.