Po homoprowokacji: Areszt i odszkodowanie

Uliczny kaznodzieja, aresztowany w związku ze skargą dwóch homoseksualistów, znalazł sprawiedliwość w sądzie - donosi lifesitenews.com i opisuje incydent, do którego doszło we wrześniu 2011 r. w Manchesterze.

Przed 57-letnim ulicznym kaznodzieją Johnem Cravenem stanęło dwóch chłopaków. Zaczęli się prowokacyjnie całować i wykonywać sugestywne ruchy. Domagali się, by powiedział, co Biblia mówi o homoseksualizmie. Gdy otrzymali prawdziwą odpowiedź, wezwali policję. Ta aresztowała kaznodzieję za słowną obrazę skarżących.

Craven był przetrzymywany 19 godzin, w tym 15 godzin bez pożywienia, napoju oraz potrzebnych mu leków na zapalenie stawów.

Sąd ocenił, że aresztowanie był niesłuszne, a potraktowanie kaznodziei naruszyło prawa człowieka. Policja będzie za to musiała zapłacić 50 tys. funtów, w tym 13 tys. odszkodowania dla kaznodziei.

LifeSiteNews przypomina, że zakorzeniona w tradycji działalność ulicznych kaznodziejów także dziś jest częsta, zwłaszcza w północnej Anglii. Niestety, częste są także prowokacje homoseksualistów, mające na celu doprowadzenie do aresztowań chrześcijan. Sprawa ta była już nawet poruszana na forum Unii Europejskiej.

«« | « | 1 | » | »»
 • moja refleksja
  03.04.2014 10:47
  Terror to po grecku strach.
  Czuję się zastraszony przez homoseksualistów.
  Oni mnie terroryzują na wielu płaszczyznach.
 • stef52
  03.04.2014 11:46
  Quo vadis świecie nasz kochany ....quo vadis......
 • Krzysiek
  03.04.2014 17:14
  Jan Paweł 2 dawał nam świadectwo, że ulica należy do prawdy a nie próbujących ją sobie zawłaszczyć - komunistów i ich spadkobierców.

  Swoją drogą, "Tęcza" jest symbolem nadziei, że Bóg nie ześle już POTOPU wyniszczającego prawie wszystkich ludzi, za ich złe postępowanie.

  Tak patrząc na tych chorych, wymachujących tęczowymi kolorami - rozumiem ich, że w głębi swego jestestwa proszą o nie zniszczenie ich mimo ich postępowania - wszak są Dziećmi Bożymi.
 • Jabol
  03.04.2014 18:59
  flaga tęcza... czy mi się wydaje czy homoseksualiści popierniczyli flagę meksykanom?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.