Sukces akcji dot. promocji z seksownymi selfies

Firma Coty wycofała się z oprotestowanej akcji promocyjnej kosmetyków marki Playboy. To efekt nacisku Stowarzyszenia Twoja Sprawa.

- Przypuszczamy, że również pracownicy COTY Polska Sp. z o.o. nie chcieliby, aby ich dzieci wysyłały gdziekolwiek tzw. „seksowne selfie”, o których mowa w reklamie – oświadczyło stowarzyszenie, nawiązując do filmu, który firma Coty umieściła na YouTube, a który zobowiązała się stamtąd usunąć.

STS uzyskało także zapewnienie, że ulotki (z hasłami: „Wygraj extra kieszonkowe” oraz „Playboy - wyrwij ją!”), nie będą - jak to się zdarzyło - dystrybuowane w okolicach gimnazjów i liceów.

Stowarzyszenie Twoja Sprawa podziękowało wszystkim, którzy wzięli udział w skutecznej, jak się okazało, akcji konsumenckiej, dotyczącej tej promocji.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.