Pedofil gwałciciel oświadczył, że jest kobietą. Zamknięto go w więzieniu z... kobietami i dziećmi

Skazywany za pedofilię i oskarżony o wielokrotne gwałty mężczyzna zadeklarował, że jest kobietą. Nie przeszedł nawet pełnej operacji "zmiany płci", ale i tak zamknięto go w więzieniu dla... kobiet. Wytrzymał kilka dni i znów zaatakował.

Ta nieprawdopodobna - wydawałoby się - historia wydarzyła się w Anglii.

Mężczyzna znany jako David Thompson oraz Stephen Wood był karany za pedofilię i oskarżony o wielokrotne gwałty. Do niektórych z nich się przyznał. Oświadczył też, że czuje się kobietą. Przyjął nazwisko Karen White. Jak pisze "The Telegraph", nie przeszedł nawet pełnej operacji "zmiany płci". Stwierdził tylko, że nie pociągają go kobiety i ma problemy z erekcją. W efekcie zamknięto go w więzieniu dla... kobiet w New Hall. Szczególnie bulwersuje fakt, że jest to zakład o lekkim rygorze. Według "The Times", także skazane uważane za niebezpieczne mogą się tam swobodnie spotykać z innymi osadzonymi, a nawet ich dziećmi, bo ośrodku tym działa także oddział dla dziesięciu matek i dzieci w wieku do 2 lat. Wspólna i ogólnie dostępna jest także łaźnia.

White/Wood/Thompson miał w tym więzieniu molestować seksualnie cztery współtowarzyszki. Przyznał się do ataków na dwie, odmówił przyznania się do molestowania dwóch pozostałych. Miało to miejsce jesienią ubiegłego roku i zaczęło się kilka dni po umieszczeniu w nowym miejscu. Dopiero później został przeniesiony do więzienia dla mężczyzn.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama