Dr Paul Cameron ponownie w Polsce

Dr Paul Cameron, amerykański specjalista z zakresu psychologii społecznej, po raz kolejny odwiedzi Polskę w dniach 16-22 października. Ostatnio był u nas w 2009 r. działania progejowskiego doprowadziły wówczas do odwołania jego wystąpienia na UKSW.

Prezes „Family Research Institute” i członek „Eastern Psychological Association” przyjedzie do naszego kraju na zaproszenie Instytutu Ks. Piotra Skargi. Wykłady na temat społecznych skutków legalizacji i promocji homoseksualizmu amerykański naukowiec wygłosi w kilku miastach Polski, m. in. w: Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie i w Opolu.
Dr Paul Cameron jest emerytowanym profesorem Uniwersytetu Wayne State, Uniwersytetu Louisville, Uniwersytetu Nebraska i Fuller Graduate School of Psychology. Był doradcą ds. rodziny rządów USA i Kanady oraz specjalistą z zakresu spraw społecznych, zatrudnionym przez miasto Houston oraz stany Teksas, Luizjana, Montana, Utah i Kolorado. Jego recenzje publikowane były w tak ważnych czasopismach jak: „American Psychologist”, „Gerontologist”, „Journal of Gerontology”, „Psychological Reports”, „British Medical Journal”, „Canadian Medical Association Journal” i „Postgraduate Medical Journal”.
Dr Cameron odwiedził Polskę w roku 2009. Na zaproszenie Instytutu im. Ks. Skargi wygłosił wówczas w kilku miastach Polski serię wykładów na temat rewolucji obyczajowej i zagrożeń, jakie stanowi ona dla małżeństwa i rodziny. W ubiegłym roku podczas wykładu na Politechnice Śląskiej w Gliwicach amerykański naukowiec mówił o związku homoseksualizmu ze zwiększoną skłonnością do pedofilii.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Reklama