Obraz Maryi u więzionej obrończyni życia

Pielgrzymujący po świecie obraz matki Bożej Częstochowskiej zawita do zakładu karnego, w którym więziona jest kanadyjska obrończyni życia.

Mary Wagner odsiaduje tam karę za to, że – mimo sądowego zakazu – wchodziła do kliniki aborcyjnej, oferując róże, rozmowę i pomoc kobietom, który byłyby gotowe rozważyć rezygnację z aborcji.

Jasnogórska ikona zostanie przywieziona do więzienia Milton w stanie Ontario 24 marca. O godz. 9.30 czasu lokalnego zostanie tam odprawiona Msza z udziałem 12 więźniarek.

Wszystkich duchowych przyjaciół Marty Wagner, których jest w Polsce niemało, prosimy, by w tym czasie łączyli się z nią modlitwie o obronę życia i pokój na świecie.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.