KRRiT o homospocie: Skala protestu jest ogromna

Skala protestu jest ogromna. W skrzynce mam 54 tys. maili – powiedziała tok.fm rzeczniczka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Katarzyna Twardowska, pytana o protesty przeciw darmowej emisji homopropagandowego spotu na kilku kanałach telewizji publicznej.

Rzeczniczka z jednej strony podtrzymuje dotychczasową linię KRRiT, twierdząc, że Rada nie powinna być adresatem skarg. Z drugiej  jednak strony przyznaje, że KRRiT wystąpiła już do TVP o przekazanie nagrania, by je przeanalizować i odnieść się do sprawy.

Przypominamy adres e-mailowy, na który należy kierować protesty przeciw emisji skandalicznego spotu:  skargi@krrit.gov.pl (w e-mailu przykładowa treść protestu). Można także dzwonić do wydziału skarg i wniosków KRRiT - tel: 22 597 3050 (do 52), fax: 22 597 3195.

Dla tych, którym program pocztowy nie otwiera poprawnie linku do e-maila z protestem publikujemy jego przykładowy tekst:

Protestuję przeciwko planom emisji w TVP spotu Kampanii Przeciw Homofobii "Najbliżsi obcy". Jest on sprzeczny z polska Konstytucją i z wartościami chrześcijańskimi, które zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, powinny być respektowane w mediach publicznych. Nie godzę się, żeby w mediach publicznych, utrzymywanych przez społeczeństwo, promowano treści godzące w podstawy moralności społecznej.

«« | « | 1 | » | »»
 • este
  07.11.2014 20:18
  Naprawdę boicie się tego spotu... I nie dziwię się, bo on jest bardzo trafny. A wasza reakcja dobitnie pokazuje, dlaczego takich jak wy nazywa się homoFOBAMI.
 • este
  07.11.2014 20:19
  Naprawdę boicie się tego spotu... I nie dziwię się, bo on jest bardzo trafny. A wasza reakcja dobitnie pokazuje, dlaczego takich jak wy nazywa się homoFOBAMI.
 • gość
  07.11.2014 22:46
  Wy wszyscy wysyłający te głupie emaile przeciwko kampani przeciw homofobi uwazacie sie za katolików ? No tak zapomniałem w dzisiejszych czasach katolik to osoba ktora tepi cale zlo (wszystkich ludzi ktorym Bóg dal wybor decydować za siebie a ktorzy nie poszli Jego droga oczywiście nie zapomnicie takze o osobach homoseksualnych, wyznawców innej religii etc. Wszystkich innych od sie Innych nie znaczy lepszych a patrzac na wasze zachowanie raczej stwiwrdzam ze lepszych bo oni wszyscy daja innym byc szczęśliwymi na taki sposób jaki sami chca) takze czasem przydało by sie przypomnieniec najważniejsze przykazanie kochaj Boga calym sercem cala dysza a Bliźniego swego jak siebie samego!
 • Madziako
  08.11.2014 03:52
  Warto dodać, że mail na wskazany adres jest wysyłany po podpisaniu petycji: http://citizengo.org/pl/o-usuniecie-spotu-promujacego-homozwiazki
  To najszybszy sposób na wysłanie protestu!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.