Złe wyniki kontroli w klinikach aborcyjnych

W trzech klinikach wykonywano nielegalnie aborcje w drugim trymestrze, a w czterech brak było pełnej dokumentacji, dotyczącej szczątków dzieci nienarodzonych - to wyniki kontroli w 16 klinikach aborcyjnych Planned Parenthood na Florydzie.

Gubernator stanu zarządził je po publikacji przez Center for Medical Progress filmów, wskazujących, że ta największa amerykańska organizacja aborcyjna prowadziła sprzedaż organów dzieci zabitych w jej placówkach.

PP nie zgadza się z ustaleniami inspektorów. Twierdzi, że aborcje były wykonywane wyłącznie w pierwszym trymestrze ciąży.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.