960 godzin, czyli 40 Dni dla Życia

Po raz siódmy w Polsce w Wielkim Poście odbędzie się krucjata modlitewna 40 Dni dla Życia.

Odbywa się ona w łączności z osobami modlącymi się przy ośrodkach aborcyjnych na całym świecie. 

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się telefonicznego i podejmowania czuwania-  w swoich domach lub wraz z grupami w kościołach. Charakter modlitwy jest dowolny. Ważne by wspólnie zachować ciągłość czuwania w intencji życia przez 960 godzin w dzień i w nocy.

Modlitwa rozpocznie się 1 marca, w Środę Popielcową, o godzinie dwunastej (w południe), a zakończy w Niedzielę Palmową (9 kwietnia) wraz z rozpoczęciem IX Legnickiego Marszu dla Życia i Rodziny.

Od niedzieli, 22 stycznia Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przyjmuje zgłoszenia na wybrane godziny od osób zainteresowanych przyłączeniem się do wspólnej modlitwy. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 pod numerem tel. 513 129 362. Wystarczy zadeklarować jedną godzinę osobistej bądź wspólnotowej modlitwy w intencji nienarodzonych, aby przyłączyć się do krucjaty.

Kalendarz na którym będzie można zobaczyć wolne godziny jest udostępniony na stronie marszdlazycia.legnica.pl, w zakładce 40 Dni dla życia.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KOŚCIÓŁ

Reklama

Reklama

Reklama